Головна
Головна

Гуляй-поле

Смак натурального продукту

Лінійка майонезів ТМ Гуляй-поле була представлена на ринку України на початку 2015 року. Цьому передувала кропітка робота команди фахівців Компанії. Ми використовували весь свій багаторічний досвід виробництва майонезів для різних національних і локальних торгових мереж, провели численні дегустації, вивчили регіональні переваги і, нарешті, створили продукт, який максимально задовольняє запити споживачів.

Роман Міщенко
Власник компанії

Головна

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

Якість життя - залежить від якості продуктів, якість продуктів - залежить від нас!

На початку свого шляху компанія DELTA-FOOD, власниця ТМ Гуляй-поле, виробляла два види продуктів: майонез та гірчицю під ТМ «Дельта». Наша компанія існує на ринку вже більше 11 років! І впродовж цього шляху стрімко розвивається з високим вимогами до якості продукту і дотриманням всіх необхідних стандартів.

НАША ПРОДУКЦІЯ

Майонез, соуси, гірчиця, олія соняшникова рафінована

Гуляй-поле розробляється з 2013 року, тому ми з упевненістю можемо сказати, що наші продукти мають ретельно продуману рецептуру, яка ідеально підкреслить смак ваших страв.

РЕЦЕПТИ З ПРОДУКЦІЄЮ ГУЛЯЙ-ПОЛЕ

Продукція торговельної марки Гуляй-поле – це натуральний продукт, який може бути гарним доповненням будь-якої кухні!

Ми зібрали перелік кращих рецептів з використанням майонезів, в тому числі зі смаками, соусів, гірчиці та соняшникової олії, та навіть кукурудзяних паличок!

Просто обирайте інгредієнт та обирайте смачнючий рецепт!